Konuşma hazırlığı kolaylaştırıcılığı, birebir atölye çalışması şeklinde, kişiye özel esnek saatlerle tasarlanmış, uzun soluklu bir çalışmadır ve bir eğitim olma amacından ziyade koçluk ve danışmanlık araçları ile harmanlanmış kolaylaştırıcılık içermektedir. Bugüne kadar pek çok politik konuşma metninin hazırlanmasında edindiğimiz tecrübe ve güncel yaklaşımları harmanlayarak geliştirdiğimiz bu modelde; kişiye özel sözcüklerin ve duruşun bulunmasını; kişinin eleştirel düşünme pratikleri, vizyon geliştirme pratikleri yaparak “mesaj”ının karşı tarafa ulaştırılmasını sağlıyoruz. 

Daha fazla bilgi için bize info@madampablo.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Biliyoruz ve inanıyoruz ki dünyanın daha fazla bilgiye, ürüne değil daha fazla hayal kurmaya, yaratıcılığa ihtiyacı var.

Dişil özümüzü, çocuk yanımızla buluşturuyor, yaratıcılığın kapısını birlikte çalıyoruz.

Her çocuk sanatçıdır diyen Pablo Picasso’nun peşinden yaratıcılığımızı hayata, işimize, kariyerimize, markamıza nasıl transfer edebileceğimizin peşine düşüyoruz. 

Sanatçılara, sanatçı adaylarına, kariyerinde farklı bir yöne gitmek isteyenlere, markalarına farklılık katarak yaratıcılığını konuşturmak isteyen herkese bu yolda arkadaşlık etmeyi seviyoruz. 

Daha fazla bilgi için bize info@madampablo.com adresinden ulaşabilirsiniz.