Madam Pablo’da bizim işimiz markanızın otantik yönünü (parmak izinizi) bulmak, bu özü alıp topluma, dünyaya, bugüne ve geleceğe ışık tutar hale getirmek…

Marka, bir ürün, hizmet ya da kişinin ulaşmak istediği kitleye verdiği söz ve bu sözü yerine getirirken tasarladığı yolculuğun tamamıdır. Marka Danışmanlığı denilince her ne kadar reklam, pazalama, logo tasarımı, kurumsal ve görsel kimlik gibi unsurlar akla gelse de marka danışmanlığı bütüncül bir sistemi ve bakış açısını anlatır. Bu bakış açısının ilk basamağı ise vizyonu ortaya koymaktır. 

“Bir girişim ancak kuruluşunun görüş ve ilkeleri kadar canlı, zengin ve uzun ömrülü olabilir.” Stefano D’anna

Klasik marka danışmanlığı hizmetlerinin bir adım öncesinde Marka Vizyon Danışmanlığı; kuruma, hizmete ya da ürüne bir kimlik kazandırmak ve değer önerisinde bulunmanın ötesine geçerek, 

  • Gelecekçilik
  • Yaratıcılık
  • Otantisite üçlüsünü birbiri ile en anlamlı şekilde ve en önemlisi samimiyet diliyle konuşturuyoruz. Yani biz sizin ruhunuzu markanıza katıyor, markanızı bugünün ve geleceğin gerçek temsilcisi haline getiriyoruz. 

NEDEN MADAM PABLO İLE ÇALIŞMALISINIZ?
Çünkü biz;

Bütün bir sistemi okumayı, gelişmeleri takip etmeyi ve sadece bugünde değil gelecekte de yer almayı savunan vizyoner bir danışmanlık ajansı olarak müşterilerimizin de bütüncül bakış açısı ile hareket ederek kazanmaları ve rekabet üstünlüğü sağlamaları için çalışıyoruz.  

Yaratıcı hayat için zaman tutku ve aidiyet hissetmelisiniz der Clarissa Estes. Zamanımız, tutkumuz ve ruhumuzu ait hissettiğimiz yer Madam Pablo’nun kalbinde atıyor: Bütüncül bir vizyon ve otantik kimlik kattığımız markalarımız,  projelerimiz ve tasarladığımız fikirler. Kalbimiz, her gün sizin için yarattıkça daha güçlü atıyor ve biz dünyanın en mutlu şirketi oluyoruz. 

Liderlik bugünü değil geleceği düşünerek adım atmaktır sözünü duyduğunuzu biliyoruz. Lakin sözleri ezberlemenin liderlik olmadığını, sözleri hayata geçirmenin gerçek liderlik olduğunu yeniden hatırlatmalıyız. Geleceği yalnızca düşleyenler şekillendirebilir, biz de bu yüzden düşleyen, cesur kararlı insanları sarıp sarmalıyor, her an yanlarında olmaktan gurur duyuyoruz. 

Dünyanın en iyi danışmanı sizi anlayan, sıfır hata politikasını bilen, sizi sürekli güncelleyen, ben bilirim değil, birlikte deneyimliyoruz diyebilendir. Bunun dışındaki tüm nitelikler uzmanlıktır, meslektir. Kişisel yetkinliklerimizi işimize transfer edebildiğimiz için ezberlenmiş işlerden ziyade her an yeniden üretebilir, dönüştürebiliriz. Dinlemek biizim için duymaktan ötesi… Birlikte ahenk içinde hayata  karışabileceksek sizinle çalışıyoruz. 

Dinlemek değil duymak gerekir. Duymak yetmez anlamak gerekir. Anlamak yetmez anlatmak gerekir. Biz derin dinleme ve içgörü yeteneğimizin farkımızı ortaya koyan imzamız olduğundan eminiz. Bu yüzden  kitaplardan reçeteler değil, kalpten sözleri sizin için biz yazıyoruz. Sesiniz oluyoruz, kalbinizi okuyoruz. Zihnimizle derinlemesine düşünüyor, yüreğimizle karar veriyoruz. 

Sizin İçin Neler Yapıyoruz?

  • Hayallerinizi dinlemekle kalmıyor, içselleştiriyoruz; koçluk ve danışmanlık tecrübemizle birlikte sürece kolaylaştırıcılık yapıyor, sizin için en doğru içgörüleri buluyoruz.
  • Markanızı, işinize ve hayalinize dünya değerlerinde, bütüncül ve yerelle uyumlu projeksiyon tutuyor, size en uygun vizyon ve marka tasarımı buluyoruz.
  • Ürünlerinizi, kişisel markanızı görselleştirmenizi kolaylaştırıyoruz, yartıcı ve markanıza en uygun konseptlerde fotoğraflarını çekiyoruz.
  • Logonuzu tasarlıyor, görsel ve kurumsal kimliğinizin iletişim dilini kurguluyoruz.
  • Metinleri hazırlıyor, iletişim dilinizi birlikte oluşturuyor gerektiğinde konuşma hazırlığı kolaylaştırıcılığı sağlıyoruz.

Bizimle birlikte  otantik özünüzle buluşmaya ve geleceğin bir parçası olmaya ne dersiniz?

Marka Vizyon Danışmanlığı almak için bize yazın:

info@madampablo.com