Merhaba, 

Madam Pablo Yaratıcı Hayat Günlükleri’ne hoşgeldiniz. 

Yollar da, hikayeler de bitmez. Madam Pablo’nun da bir hikayesi var elbette. Bundan bir buçuk yıl kadar önce kurumsal hayatı bırakanlar kervanına katılmış birisinin (bknz. Ben Kİmim?) çocukluk hayallerinden doğdu Madam Pablo. 14 yıllık politika danışmanlığı kariyerini yine bir politika danışmanlığı şirketi ile taçlandıracakken filmin yönetmeni bir dakika dedi, “Burada yol ikiye ayrılıyor! Hangisini seçeceksin?” Öyleydi, böyleydi derken bir bakmışız ki az kullanılan yola sapmışız bile. 

 

Yaralarımızı sarmaya niyetlendiğimiz yerden ayağa kalktık. Yaratıcılığı ve sanatı hayatımıza bulaştırdık ve bir sözle döndük hayata:

“Her çocuk bir sanatçıdır, sorun büyüdüğümüzde nasıl sanatçı kalabileceğimizdir.” Pablo Picasso

Bizim için yeni pek çokları için çoktan arşınlanmış gibi görünen bu yolda yeni bir patika daha açmaya niyetlenerek çıktık yola. Önce içimizdeki çocukla barışmalıydık…Bir müddet ona selam durduk, hayallerini hatırladık ve cesaretle  derin bir nefes alarak yola koyulduk yeniden. Şimdi hem bu internet sitesinde hem de instagram hesabımızdaki blogda “Yaratıcı Hayat Günlükleri” adı altında paylaşımlar yapıyor, içindeki çocuğu cesaretlendirmek isteyenlerle buluşuyoruz. 

Ruhumuzdaki dişil tanrıçanın dünyanın en eşsiz tasarımcılarından biri olduğunu biliyoruz. Hayatımızı tasarlarken işlerimizi de en keyifli şekilde tasarlamak, yaratıcılığımızdan etrafımıza bulaştırmak, aşkla, heyecanla çalışmak en sevdiğimiz şey. 

Eğer sizde işinize sanatınıza ve hayatınıza bir parça yaratıcılık bulaştırmak istiyorsanız biz bu yolu sizinle birlikte yürümeye hazırız.

Bizimle birlikte  otantik özünüzle buluşmaya  ne dersiniz?

O zaman bize yazın konuşalım, paylaşalım, birlikte üretelim, aşkla tasarlayalım, değişime birlikte kucak açalım…

info@madampablo.com